Part Number 8-TQ8095 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $68.88


Product Highlights
| Part Number | 8-TQ8095 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818931 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.80 cm |
| Width | 34.80 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 11.73 kg |