Part Number 8-982857 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $65.06


Product Highlights
| Part Number | 8-982857 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629923756 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 35.40 cm |
| Width | 35.40 cm |
| Height | 8.30 cm |
| Weight | 11.60 kg |