Part Number 8-982817 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $55.46


Product Highlights
| Part Number | 8-982817 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629884910 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 8, 2024 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 9.99 kg |