Part Number 8-982778 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $44.43


Product Highlights
| Part Number | 8-982778 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629923701 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 30.06 cm |
| Width | 30.10 cm |
| Height | 4.90 cm |
| Weight | 7.40 kg |