Part Number 8-982491 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $36.21


Product Highlights
| Part Number | 8-982491 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066486 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 29.10 cm |
| Width | 29.10 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 5.92 kg |