Part Number 8-982264 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $58.42


Product Highlights
| Part Number | 8-982264 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098031828 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.70 cm |
| Width | 30.70 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 8.71 kg |