Part Number 8-982153 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $53.31


Product Highlights
| Part Number | 8-982153 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818771 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 6.70 cm |
| Weight | 12.50 kg |