Part Number 8-982128 | Brand: CMX | 1 items in stock
CA $57.92


Product Highlights
| Part Number | 8-982128 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098031804 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 9.40 kg |