Part Number 8-982127 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $58.51


Product Highlights
| Part Number | 8-982127 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629876090 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 10.90 kg |