Part Number 8-982124 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $51.17


Product Highlights
| Part Number | 8-982124 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066295 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 8.26 kg |