Part Number 8-981067 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $23.87


Product Highlights
| Part Number | 8-981067 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174983 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 23.60 cm |
| Width | 23.60 cm |
| Height | 4.80 cm |
| Weight | 3.50 kg |