Part Number 8-981022 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $43.33


Product Highlights
| Part Number | 8-981022 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098138428 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 23, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.30 cm |
| Width | 30.30 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 6.90 kg |