Part Number 8-981011 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $50.43


Product Highlights
| Part Number | 8-981011 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098114910 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.70 cm |
| Width | 30.70 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 8.27 kg |