Part Number 8-981010 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $58.03


Product Highlights
| Part Number | 8-981010 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098114903 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 14, 2014 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.80 cm |
| Width | 32.80 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 9.65 kg |