Part Number 8-980968 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $42.78


Product Highlights
| Part Number | 8-980968 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174907 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 27, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.40 cm |
| Width | 30.40 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 6.84 kg |