Part Number 8-980953 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $77.74


Product Highlights
| Part Number | 8-980953 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098065892 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 35.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 12.31 kg |