Part Number 8-980945 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $78.21


Product Highlights
| Part Number | 8-980945 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629876083 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 23, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 14.32 kg |