Part Number 8-980939 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $79.07


Product Highlights
| Part Number | 8-980939 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098013657 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.60 cm |
| Width | 36.60 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 13.86 kg |