Part Number 8-980933 | Brand: CMX | 1 items in stock
CA $42.54


Product Highlights
| Part Number | 8-980933 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098303390 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 27, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.40 cm |
| Width | 30.40 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 7.58 kg |