Part Number 8-980897 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $40.00


Product Highlights
| Part Number | 8-980897 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098131894 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 18, 2013 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 6.25 kg |