Part Number 8-980883 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $70.77


Product Highlights
| Part Number | 8-980883 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098065885 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.60 cm |
| Weight | 12.44 kg |