Part Number 8-980877 | Brand: CMX | 3 items in stock
CA $63.49


Product Highlights
| Part Number | 8-980877 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098065878 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 35.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 10.32 kg |