Part Number 8-980863 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.97


Product Highlights
| Part Number | 8-980863 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098114224 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 6, 2011 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.60 cm |
| Width | 26.60 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 5.80 kg |