Part Number 8-980818 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $75.28


Product Highlights
| Part Number | 8-980818 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098818573 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.40 cm |
| Width | 35.40 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 12.20 kg |