Part Number 8-980767 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $52.77


Product Highlights
| Part Number | 8-980767 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098119816 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 4, 2012 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 8.86 kg |