Part Number 8-980697 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $58.56


Product Highlights
| Part Number | 8-980697 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098303802 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jan 24, 2013 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 33.00 cm |
| Height | 6.20 cm |
| Weight | 10.30 kg |