Part Number 8-980645 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $45.48


Product Highlights
| Part Number | 8-980645 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098079981 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.60 cm |
| Width | 33.60 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 10.32 kg |