Part Number 8-980611 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.91


Product Highlights
| Part Number | 8-980611 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098071312 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 28, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 5.55 kg |