Part Number 8-980606 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $31.47


Product Highlights
| Part Number | 8-980606 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098090597 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 9, 2011 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 28.80 cm |
| Width | 28.80 cm |
| Height | 5.10 cm |
| Weight | 5.55 kg |