Part Number 8-980580 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $56.45


Product Highlights
| Part Number | 8-980580 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098118222 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 3, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 5.80 cm |
| Weight | 10.21 kg |