Part Number 8-980526 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $71.62


Product Highlights
| Part Number | 8-980526 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098306940 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 8, 2012 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 11.88 kg |