Part Number 8-980509 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.87


Product Highlights
| Part Number | 8-980509 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098069708 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 17, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 30.20 cm |
| Width | 30.20 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 6.60 kg |