Part Number 8-980482 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $43.52


Product Highlights
| Part Number | 8-980482 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098004884 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 23, 2010 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.80 cm |
| Width | 30.80 cm |
| Height | 8.00 cm |
| Weight | 8.20 kg |