Part Number 8-980476 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $28.42


Product Highlights
| Part Number | 8-980476 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098048536 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 21, 2007 |
| Updated | Feb 10, 2026 |
| Length | 26.30 cm |
| Width | 26.30 cm |
| Height | 5.30 cm |
| Weight | 4.95 kg |