Part Number 8-980466 | Brand: CMX | 5 items in stock
CA $60.42


Product Highlights
| Part Number | 8-980466 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098303796 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 8, 2012 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.80 cm |
| Width | 32.80 cm |
| Height | 6.60 cm |
| Weight | 10.35 kg |