Part Number 8-980341 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $46.05


Product Highlights
| Part Number | 8-980341 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098059570 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 16, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.70 cm |
| Width | 32.70 cm |
| Height | 5.60 cm |
| Weight | 8.40 kg |