Part Number 8-980328 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $52.29


Product Highlights
| Part Number | 8-980328 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098079271 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 29, 2008 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.20 cm |
| Width | 31.20 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 9.06 kg |