Part Number 8-980325 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $41.02


Product Highlights
| Part Number | 8-980325 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098036182 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 14, 2006 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 6.40 cm |
| Weight | 8.48 kg |