Part Number 8-980288 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.54


Product Highlights
| Part Number | 8-980288 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098032016 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 11, 2006 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.10 cm |
| Width | 29.10 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.55 kg |