Part Number 8-980277 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $49.79


Product Highlights
| Part Number | 8-980277 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098046204 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Apr 4, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.30 cm |
| Width | 31.30 cm |
| Height | 5.70 cm |
| Weight | 9.45 kg |