Part Number 8-980241 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $28.18


Product Highlights
| Part Number | 8-980241 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098033815 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 29, 2005 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.40 cm |
| Width | 26.40 cm |
| Height | 6.10 cm |
| Weight | 5.33 kg |