Part Number 8-980160 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $47.92


Product Highlights
| Part Number | 8-980160 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098052519 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 30, 2007 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.80 cm |
| Width | 34.80 cm |
| Height | 7.70 cm |
| Weight | 9.32 kg |