Part Number 8-980101 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $35.44


Product Highlights
| Part Number | 8-980101 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098092478 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 28, 2009 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 30.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 6.40 kg |