Part Number 8-980094 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $66.37


Product Highlights
| Part Number | 8-980094 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098110561 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jul 27, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 33.40 cm |
| Width | 33.40 cm |
| Height | 8.40 cm |
| Weight | 11.06 kg |