Part Number 8-980074 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $34.82


Product Highlights
| Part Number | 8-980074 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098007144 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 2, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.60 cm |
| Width | 30.60 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 7.38 kg |