Part Number 8-980059 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $27.04


Product Highlights
| Part Number | 8-980059 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098026350 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Dec 1, 2004 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 27.00 cm |
| Width | 27.00 cm |
| Height | 5.40 cm |
| Weight | 4.90 kg |