Part Number 8-96973 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $20.15


Product Highlights
| Part Number | 8-96973 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098031996 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Oct 27, 2005 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 26.60 cm |
| Width | 26.60 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 4.89 kg |