Part Number 8-96936 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $41.50


Product Highlights
| Part Number | 8-96936 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098092348 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 5, 2009 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.00 cm |
| Width | 31.00 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 6.86 kg |