Part Number 8-96922 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $30.03


Product Highlights
| Part Number | 8-96922 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098007434 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 29, 2003 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.80 cm |
| Width | 31.80 cm |
| Height | 3.60 cm |
| Weight | 6.15 kg |