Part Number 8-96499 | Brand: CMX | 10 items in stock
CA $26.24


Product Highlights
| Part Number | 8-96499 |
| Brand | CMX |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098006314 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Mar 9, 2004 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 26.50 cm |
| Width | 26.50 cm |
| Height | 5.90 cm |
| Weight | 5.05 kg |